ANASAYFA HAKKIMIZDA KONSEPT YAŞAM MEYDAN GASTRONOMİ OFİS KONUM İLETİŞİM
TR EN ﺔﻴﺑﺮﻌﻟﺍ
444 43 28
KAPAT

lezzetin CADDESİNDE

Avenue İstanbul Gastronomi

Avenue İstanbul Lezzetin Caddesinde

Avenue İstanbul’da dünya mutfağından, yerel tatlara uzanan bir yolculuk sizi bekliyor.İçerisinde birbirinden farklı lezzetleri tadabileceğiniz gastronomi sokağında dünyaca ünlü restoranlardan etnik tatlara kadar birçok seçenek sizleri bekliyor.

Gastronomi sokağı, yeni bir yeme-içme deneyimi yaşamanız için tasarlandı.

Markaların Caddesi

Meksika Mutfağının Eşsiz Renkleri

Meksika'da açık, mavi denizlerden ve egzotik kültürlerden daha fazla yeri olan ve içerdiği baharatlar dolayısıyla ev tipi yemeklerin ne kadar önemli ve benzersiz olduğunu tatmaya Avenue İstanbul'a davetlisiniz.

İtalyan Yemeklerinin Enfes Lezzetleri

Avenue İstanbul'da İtalyan mutfağının en gözde yemeklerini bulabileceğiniz caddede damaklarda tadı gitmeyen peynirleri, makarnaları ve pizzaları ile gönlümüzde taht kurmuş bir mutfak kendisi.

Yemeğin bir kültür ve bir haz olduğunu tattıkça anlayabileceğiniz, denedikten sonra vazgeçemeyeceğiniz bir İtalya öncesi ve sonrası durumu yaşamaya hazır olun.

Vazgeçemeyeceğiniz Bir Tat: Türk Lezzetleri

Türkiye'nin her yöresinden gelen, farklı tatlarla zenginleştirilmiş tadı mükemmel yemekleri sevdiklerinizle keyifli sohbetler eşliğinde yerken Avenue İstanbul'da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.